C

Ceramika sanitarna – czym się kierować przy wyborze?

Urządzając funkcjonalną łazienkę, trzeba pamiętać, że ceramika sanitarna  jest jednym z ważniejszych elementów w tym pomieszczeniu. Warto zatem dobrze się zastanowić, zanim wybierzemy odpowiednie jej elementy. Dziś podpowiemy Wam, na co zwrócić uwagę podczas zakupów.

 

Ceramika sanitarna – wybierz odpowiedni komplet

Przeglądając oferty producentów, bez wątpienia można stwierdzić, że proponują oni całe serie sanitariatów, co sprawia, że odpowiedni wybór poniekąd staje się łatwiejszy. Identyczny styl sedesów, umywalek i wanien pozwala wyposażyć całą łazienkę i stworzyć z niej atrakcyjne dla oka wnętrze. Ważne, że każdy element jest w tym samym kolorze, dzięki czemu użytkownik nie ma problemu z doborem odpowiednich kolorów.

 

Ceramika w kolorze białym

Wybierając się do sklepu, nie da się nie zauważyć, że większość propozycji utrzymana jest w bieli. Niech jednak Cię to nie zmyli. Okazuje się, że odcieni bieli jest niezliczona ilość. Przyglądając się zatem poszczególnym elementom, z pewnością dostrzeżesz różnicę w propozycjach różnych producentów.

Chcąc mieć w swojej łazience inny kolor sanitariatów, można go zamówić u producenta, który dostarczy go we wskazane miejsce lub do wybranego wcześniej sklepu.

Bezkołnierzowa miska wc – nowość wśród sedesów

Jeszcze do niedawna w sklepach dostępne były jedynie sedesy z kołnierzem, pod którym zbierały się zarazki. Od jakiegoś czasu producenci poszli o krok dalej. Wymyślona przez nich bezkołnierzowa miska wc święci triumfy. Jest bardzo często wybierana, nie tylko ze względu na łatwiejsze utrzymanie czystości, ale także dlatego, że wygląda bardzo estetycznie.

 

Przemyśl wybór ceramiki

Nie da się ukryć, że łazienkę urządzamy na wiele lat. Proponujemy zatem, abyś dokładnie przemyślał swój wybór dotyczący ceramiki. O ile umywalkę i meble pod nią można łatwo wymienić, o tyle, jeśli zdecydujesz się na sedes podwieszany, a potem będziesz chciał to zmienić, czeka niemały remont.

CategoriesBez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *