M

Miejsce do przechowywania w łazience

Łazienka jest miejscem, w którym bardzo często trudno jest utrzymać porządek. Mnóstwo kosmetyków, środków czystość i elementów pozwalających dbać nie tylko o urodę, ale również o ciało, sprawia, że często pomieszczenie to, staje się zagracone. Dlatego tak ważne jest umieszczenie w nim schowków i szafek, które pozwolą zapanować nad nieładem.

 

Szafka nad umywalką – pomyśl o takim rozwiązaniu

O takiej możliwości powinny pomyśleć osoby, którym zależy na porządku, a które nie mają zbyt dużo miejsca w łazience. Najważniejszą rzeczą przy wyborze tego rodzaju szafki jest to, aby była płytka. Nie może bowiem zbytnio wystawać nad umywalkę, ponieważ może doprowadzić do tego, że użytkownicy będą obijać o nią głowę. Warto zastanowić się nad lustrzanym frontem. Wówczas szafka spełni dwie funkcje – schowka i lustra.

Korzyści z posiadania szafki nad umywalką

Każdy mebel, który zmieści się w łazience, jest na wagę złota. Mamy nadzieję, że posiadanie szafki nad umywalką również uznacie za korzystne, szczególnie że:

  • pomieści kosmetyki, których potrzebujemy na co dzień, a które nie muszą stać na blacie umywalki;
  • nie zajmuje miejsca w małym pomieszczeniu
  • łączy w sobie dwie funkcje – przechowywania i lustra.

 

Największa wada

Szafka nad umywalką ma tak naprawdę jedną wadę. Jest to jej płytkość. Niestety mebel ten nie może być obszerny, ponieważ użytkownicy łazienki mogliby ciągle obijać o niego głowę. Oznacza to, że pomieści niewiele kosmetyków. Warto zatem zastanowić się nad tym, które są nam niezbędne.

 

Jak z niej korzystać?

Zastanawiasz się, jak otwierać taką szafkę? Skoro ma być również lustrem, z pewnością nie będzie w niej gałek. Owszem, nie będzie. Do otwierania tego typu mebla służą specjalne wgłębienia pod lustrem. Dzięki temu to się nie brudzi, a Ty masz swobodny dostęp do umieszczonych w szafce rzeczy.

CategoriesBez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *